YARDIM

Transfer Öncesi

Web sitemizde anasayfada yer alan online rezervasyon formunu kullanarak rezervasyonunu oluşturabilirsiniz.

İletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu kullanarak rezervasyon bilgilerinizi bize iletebilirsiniz.

Operasyon yetkilimiz sizleri arayarak rezervasyonunu gerçekleştirecektir. 0216 688 55 88 ve çağrı merkezimiz 0506 656 16 16 'yı arayarak rezervasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Rezerasyonunuz için gerekli olan iletişim bilgileri talep edilmektedir. Ad Soyad, Adres, Telefon (sizlere ulaşılamadığında kontak kurulacak 2. kişi) bilgileri gerekldir.

Alınış noktası ve varış noktası istenmektedir. Kişi sayısına göre araç tahsisi belirlenmektedir. Rezervasyon sırasında belirttiğiniz kişiye göre araç tahsisi yapılmaktadır. Oto koltuğu ve valiz sayınız hakkında da bilgi verilmesi gerekmektedir.

Rezervasonunun ödeme şekli ve tarihi de gerekli olan bilgiler arasındadır.

Bayram ve yılbaşı gibi özel tarihler için rezervasyonunuzu daha önceden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. En az 24 saat öncesinden bu rezervasyonunu gerçekleştirmeniz gerekemktedir.

Yılbaşı sömestre ve bayram için yapılacak rezervasyonlarınızı rezervasyonunuz yaklaşırken onay ve teyit olmanıza gerek yoktur.

Rezervasyonunuz gerçkeleştiğinde sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Ödemeleri online olarak çağrı merkezimiden kredi kartı olarak yapabilirsiniz. Ödeme bilgileriniz operasyon yetkililerimiz tarafından 3d secure işlemleri ile kullanılarak rezervasyon yapılmaktadır.


Transfer Sırasında

Rezervasyonlarınıza ait bilgilendirmeler SMS ve e-posta ile yapılmaktadır. Araç bilgilerinin transfer işleminden 1 gün önce tarafınıza e-posta ve SMS bildirimi ile gönderilmektedir. Aynı gün gerçekleşecek rezervasyonlar için, araç bilgileriniz transfer saatinden 3 saat önce tarafınıza gönderilmektedir.

Sefer iptali durumunda; rezervasyonun hakkınızın gitmemsi için lütfen Çağrı Merkezimizi arayınız. Rötar durumunda da 2 saati geçen rötarlı uçuslarda, transfer aracının bekleme zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.

Sorumluluk yolcuya ait olmak şartı ile özel kafeslerinde taşınabilir. Evcil hayvan taşıma mevzuatı gereğince, sadece küçük (max 18 kg) ve özel kafes içerisindeki evcil hayvanlarınızı KayakTransfer olarak taşıyoruz. Lütfen rezervasyon işlemi sırasında belirtmeyi unutmayınız.

KayakTransfer.com olarak "tam yerinde tam zamanında" sloganı ile hizmet vermekteyiz. Siz bizi beklemeden, aracınız belirttiğiniz yerde ve tam zamanında bekliyor olacaktır.

Çuval, sandık, teneke kaplar, akıcı, yanıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif, nükleer maddelerin ve silah taşınması kanunen yasaktır. Ekstra bagaj bilgisi, bebek arabası, bisiklet, golf veya kayak gibi spor malzemelerini rezervasyon dan önce bildirilmesi gerekmektedir.

Yolcu sayısı değiştiğinde çağrı merkezimizden bildirim yapmanız gerekmektedir. Aynı araç dışında yolcu sayınız fazla gelecek ise bunun operasyonu da tarafımızdan yapılamktadır.

Evet tüm transferlerinzide sigortalı seheyat edeceksiniz. AlanTransfer.com olark A1 ve D2 belgelerine sahip araçlara sahibiz. Tüm araçlar zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir.


Transfer Sonrasında

Hemen çağrı merkezimizi arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir. Araçlarda unutulan eşyanız, belirteceğiniz adrese ya da alınış/bırakılış adresinize kargo ile ödemeli olarak gönderilmektedir.

Yapılan rezervasyonu üye girişi yaparak tüm rezervasyonlarım menüsünden seçerek yazdırabilirsiniz.
Faturanız rezervasyon anında belirtmiş olduğunuz adrese ya da operasyon sonrasında fatura adresinize posta veya email olarak gönderilmektedir.

Daha önceden yapılan transfer işleminin tekrarı için üye girişi yaparak geçmiş rezervasyonlarım sekmesinde Voucher numaranızı çağrı merkezimizden bize ileterek tekrar gerçekleştirebilirsiniz.