KAYAK TRANSFER - HAKKIMIZDA

Kayaktransfer.Com

Uludağ, Kartalkaya, Kartepe, Palandöken, Sarıkamış, Erciyes ve diğer kayak merkezlerine size özel ve uygun maliyetlerle ulaşmanın en kolay yolu. Kış süresince 40.000′ den fazla misafirimizin bu keyifli yolculuğuna sizde katılın.

Ülkemizin önemli organizasyonlarında gerek kendi gerekse de işbirliği içindeki iş ortaklarıyla uyumlu ve titiz çalışmalar sürdürmüştür.

Kayak Merkezi Transfer ve Ulaşım

KAPIDAN KAPIYA

İstanbul Sabiha Gökçen, Uluslararası Atatürk Havalimanları'ndan veya İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında sizin belirleyeceğiniz adreslerden, kış süresince, Bursa – Uludağ, Bolu – Kartalkaya, Kocaeli – Kartepe, Erzurum – Palandöken, Kars – Sarıkamış ve Kayseri – Erciyes kayak merkezlerine, güvenli, konforlu turistik taşımacılığı sunan Kayaktransfer.com, kişiye özel, en uygun ulaşım hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Tek yapmanız gereken, çağrı merkezimizi aramak veya sitemizdeki rezervasyon formunu doldurmak. Kayak Transfer, 29 yıllık deneyimli bir kadro ve profesyonel müşteri hizmetleri ekibi, dev araç filosu ile son dakikaya kalan ulaşım ihtiyaçlarınızı dahi, en kısa sürede planlayıp çözmek için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

İhtiyacınız olan aracı belirleyin ve geriye kalan detayları bize bırakın.

Kayak Merkezi Transfer & Ulaşım Araç Filomuz

Tüm araçları Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde İstanbul'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.

  • Vip Sedan Araçlar [ x3 yolcu ]
  • Mercedes Vito Concept [ x6 yolcu / x6 bagaj ]
  • Mercedes Sprinter [ x15 yolcu / x15 bagaj ]
  • Minibüs [ x15 yolcu ]
  • Midibüs [ x22 yolcu ]
  • Otobüs [ x46 yolcu ]
ile sigortalı seyahat, araç takip sistemi ve zamanından transfer hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.
Kayak Merkezi Transfer ve Ulaşım